Перейти к содержанию
Форум по парсингу
Авторизация  
BOT

С детства болел за Хорватию!

Рекомендуемые сообщения

І ще трошки про хорватських футболістів, або 600 дітей Піріча

Хорватський футболіст допомагає українським воїнам АТО

Іваца Піріч розповів, що змусило його стати на бік України.

"Діти-біженці до поїздки на відпочинок говорили, що хотіли б жити в Росії. Через 15 днів у Хорватії вони кажуть, що хочуть жити в європейській Україні. 12-13-річні хлопці - вже не маленькі діти. Вони все бачать і розуміють", - Івіца Піріч.

"Я щиро не можу зрозуміти байдужість до такої великої проблеми. Коли я тільки запускав проект, організовував прес-конференцію у Спліті, – я подзвонив Артему Мілевському, який саме приїхав грати до Хорватії, і запросив його як гостя, як публічну персону на спілкування з журналістами. Але він відмовився, сказав, що йому це нецікаво.

Просто відмовився прийти. Це не вкладається в голові.

Хай він і білорус – але Україна дала йому все, він тут став футболістом, грав за національну збірну! Я так само зобов'язаний Україні – у 2003-2007 роках грав за київський "Арсенал", заробив, зумів забезпечити себе і свою сім'ю. І потрібно розуміти: коли країна цього гостро потребує, необхідно зробити свій соціальний внесок.

Насправді, організувати відпочинок 300 (зараз вже біля 600) дітей за літо – це дуже значна сума, тим паче, я не мільйонер, а звичайна людина. Можу сказати, що всієї цієї гуманітарної місії могло б і не бути, якби не допомога посла України в Хорватії Олександра Левченка. Він дуже багато для нас зробив."

Іван Виговський

Поделиться сообщением